Nabídka kroužků na školní rok 2019/2020

 

Kontakty na lektory: 

Michaela Haklová - 775 242 720, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.https://www.hlidanideticek.cz/zs-ohrobec/ 

Trampolíny, sportovní gymnastika - J. Holíčková - 777 265 865, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,fb stranka - trampolino-gymnastický oddíl Hopík

Wu-shu - T. Veselý - 724 834 451, http://wushuzvole.cz/ 

Florbal - p. Wertheim -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Moderní gymnastika a balet - J. Veselá - 733 505 645, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ping-pong SK Zvole - Z. Gabrielová - 602 392 698

Náboženství - Hudouskovi - 606 682 306

Easyspeak - Aj - Helena Prentice 773 138 533 - AJ s rodilým mluvčím přihlásit zde: esis.easyspeak.cz

Ostatní kroužky - učitelky ZŠ Zvole a Ohrobec - L. Netopilová, V. Kučová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), M. Sasková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), L. Strejcová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), A. Luhanová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Další nabídky:

Centrum Břežánek - http://www.brezanek.cz/

Šachy Zvole - http://sachy.skzvole.cz/sachy.php

Orientační běh Zvole - http://ob.skzvole.cz

Fotbal Zvole -   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Go to top