Zápis do 1. ročníku ZŠ Zvole proběhne v termínu 22. - 29. 4. 2020.

S ohledem na USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 15. března 2020 o přijetí krizového opatření pracují všichni zaměstnanci školy v režimu home office. V případě jakýchkoliv žádostí nás kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně jednotlivé vyučující prostřednictvím Edookitu nebo jinou vzájemně dohodnutou formou. Žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření školy zasíláme též elektronickou cestou.

Vážení rodiče, ZUŠ Harmony v Dolních Břežanech plánuje od nového školního roku rozšíření kapacity o kurzy uskutečňované ve Zvoli. Nabízí dramatický a výtvarný obor, a to od přípravky (5-7 let) po 1. stupeň (7-12 let). Kurzy budou otevřeny pouze v případě dostatečného zájmu, proto máte-li o navrhované obory zájem, sdělte to prosím do konce prosince na mail   

Centrum ČTYŘLÍSTEK - kurzy na 2. pololetí a příměstský tábor ve Zvoli.

Stěhování ŠKOLNÍHO KLUBU - Školní klub získal nové prostory a od 1.11. 2019 se bude nacházet na nové adrese NA VÝSLUNÍ 229, ZVOLE - vchod z ulice Příčná.

Nové stránky Mateřské školy Zvole - http://www.mszvole.cz

Nové stránky školní jídelny - https://www.jidelnazvole.cz 

ŠKOLNÍ PSYCHOLOŽKA - sdílená konzultantka - KONTAKT: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Go to top