Mgr. Petra Bartlová

UK Praha, FTVS - obor Tělesná a pracovní výchova zdravotně popstižených - učitelství

JU v Českých Budějovicích - učitelství pro 1. stupeň ZŠ

sportovní akce

machackova

Mgr. Hana Macháčková

MU Brno, pedagogická fakulta - učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň - obor anglický jazyk a literatura - matematika

AJ,  M

Ing. Jana Ondráčková

Vysoká škola finanční a správní

JU v Českých Budějovicích, Pedagogická fakulta - studium v oblasti peagogických věd

4.B

Mgr. Zuzana Radová

UHK, Pedagogická fakulta - učitelství pro střední školy - hudební výchova, sbormistrovství

4.A

Mgr. Simona Rutarová

UK v Praze, Husitská teologická fakulta - učitelství etiky, náboženství a teologie

JU v Českých Budějovicích - Pedagogická fakulta - učitelství pro 1. stupeň ZŠ

2.C

Mgr. Marcela Sasková

UK v Praze, Pedagogická fakulta - učitelství pro 1.stupeň

3. A
správce počítačové učebny, Edookit, administrátor školního webu, matematické soutěže

Ing. Martina Sokolová Suková

JU v Českých Budějovicích - ekonomika a managment

Studuje VŠ mezinárodních a veřejných vztahů Praha - učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň ZŠ a SŠ

VV, PČ, Prv

Mgr. Dana Stolínová

UK v Praze, Filosofická fakulta - sociologie

UK v Praze, Pedagogická faktulta - učitelství pro MŠ

3.B

Mgr. Helena Špinarová

UHK, Pedagogická fakulta - speciální pedagogika, učitelství 1. stupně ZŠ

5.A

tislerova

Ing. Michaela Tišlerová

UK v Praze, Pedagogická fakulta - učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. st. ZŠ, studium v oblasti pedagogických věd

studuje program celoživotního vzdělávání - učitelství pro 1. stupeň ZŠ

5.B

Eva Vařenková

Ing. Eva Vařenková

GNVQ in Business Administration, City of Bath College, Velká Británie a Bc.
Angličtina a aplikované ekonomie, FF UP Olomouc
MSc in Economics and Management, ČZU Praha
Cambridge English : Prificiency (CPE) qualification

AJ