Mgr. Petra Bartlová

UK Praha, FTVS - obor Tělesná a pracovní výchova zdravotně postižených - učitelství

JU v Českých Budějovicích - Učitelství pro 1. stupeň ZŠ

TV, Badatelský klub

kreisingerovam

Mgr. Jaroslava Kreisingerová

UK v Praze, Pedagogická fakulta - Speciální pedagogika

3.A

kulturní akce

krupickova

Mgr. Jitka Krupičková

MU v Brně, Pedagogická fakulta - Učitelství pro 1. stupeň ZŠ

2.A

machackova

Mgr. Hana Macháčková

MU Brno, pedagogická fakulta - Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň - obor anglický jazyk a literatura - matematika

AJ,  M

Mgr. Zuzana Radová

UHK, Pedagogická fakulta - Učitelství pro střední školy - hudební výchova, sbormistrovství

5.A

Mgr. Simona Rutarová

UK v Praze, Husitská teologická fakulta - Učitelství etiky, náboženství a teologie

JU v Českých Budějovicích - Pedagogická fakulta - Učitelství pro 1. stupeň ZŠ

3.C

Mgr. Marcela Sasková

UK v Praze, Pedagogická fakulta - Učitelství pro 1.stupeň ZŠ

4.A
správce počítačové učebny, Edookit, administrátor školního webu, matematické soutěže

Mgr. Helena Špinarová

UHK, Pedagogická fakulta - Speciální pedagogika, Učitelství 1. stupně ZŠ

1.A

Eva Vařenková

Ing. Eva Vařenková

GNVQ in Business Administration, City of Bath College, Velká Británie a Bc.
Angličtina a aplikované ekonomie, FF UP Olomouc
MSc in Economics and Management, ČZU Praha
Cambridge English : Prificiency (CPE) qualification

AJ