Prosíme rodiče dětí přihlášených do ŠD, aby jim připravili či doplnili pytlíky v šatně. Děti budou potřebovat věci na převlečení. Za teplejších dnů stačí šortky a tričko, pokrývka hlavy, brýle, opalovací krém a repelent (prevence úpalu a úžehu), vhodné oblečení ke hře a převlečení na ven. V chladnějších dnech přibalte mikinu nebo svetr a tepláky, popř. bundu a boty, aby si neumazaly ty, ve kterých přišly do školy. Vše budou mít uloženo ve svých skříňkách v šatně. Na zimu pak prosíme rodiče, aby dbali na teplé oblečení (rukavice, čepice, šály), budeme hojně chodit ven, tak aby děti nenastydly.

Opatřete prosím dětem láhev cca 0,5 l.

Od 13:15 do 15:00 hodiny není možné vyzvedávat děti ze ŠD (viz vnitřní řád ŠD). V pátek, kdy máme volnější den bez kroužků, budeme chodit i na delší procházky. Jednou měsíčně - vždy v pátek - plánujeme celoodpolední výlety nejen v blízkém okolí. Termíny vždy upřesníme předem na stránkách školy v záložce DRUŽINA - AKTUALITY.

Děkujeme vychovatelky ŠD