Klima školy

Vážení rodiče,

prosíme Vás o vyplnění online dotazníku týkajícího se klimatu naší školy, který naleznete ZDE.

Jak na to se dočtete níže, případně podrobněji v návodu

1. V internetovém prohlížeči zadejte adresu www.proskoly.cz

2. Klikněte na Přihlášení a zadejte svůj Login a Heslo pro rodiče (přístupové údaje získáte u svých třídních učitelek).

3. Vyberte záložku Sociometrie a pak Klima školy - rodiče.

4. Teď už můžete odpovídat.

Za zpětnou vazbu děkujeme, je pro nás velmi důležitá a posouvá naši školu dál.

AKTUÁLNĚ:

V pondělí 23.4. od 7:00 do 15:00 hodin, a v úterý 24.4. od 6:30 do 8:00 proběhne ve Zvoli sběr papíru a víček. Každá třída se účastní, a za obdržený finanční obnos se pak sponzoruje zvíře v pražské ZOO a děti dostanou odměnu podle množství nasbíraného sběru. Jestlže se budete chtít zúčastnit, pak v dané hodiny přivezte zvážený sběr ke zvolské škole. Díky.
V PÁTEK 20.4. JEDEME NA KOLA.
SRAZ PŘED ŠKOLOU V 8:00. S SEBOU HELMU, BATŮŽEK S PITÍM A SVAČINOU, DROBNÉ NA ZMRZLINU.
CO NÁS JEŠTĚ ČEKÁ:
KONZULTAČNÍ HODINY
ÚTERÝ 24.4.
17:30 Mázlovi
DUBEN:
 20.4. VÝLET NA KOLECH
- VÝLET NA KOLOBĚŽKÁCH
30.4. ŘEDITELSKÉ VOLNO
KVĚTEN:
2.5.CELODENNÍ VÝLET (PROSÍM O ZAPLACENÍ 420,- NEJPOZDĚJI DO 15.4. DĚKUJI)
ŘEDITELSKÉ VOLNO   7.5.
TŘÍDNÍ SCHŮZKA PŘED ŠVP - 10.5. V 18:00
DIVADLO GONG 11.5.

CO KE ČTENÍ?
Nakladatelství Klett - Lili a Vili ve světě říkadel, pohádek a příběhů
                        Grada - Obrázkové čtení
                        Komiksy
                        Albatros - První čtení
                       Thovt - První kroky ke čtení  - www. thovtknihy.net
Thovt - Svět ukrytý v abecedě - (Předškoláci , 1. třída)
           - Zkusíme číst spolu ( 1. třída) - Knihy této edice jsou určeny pro společné čtení rodiče a dítěte. Jsou výborným pomocníkem při prvních čtenářských pokusech vašeho drobečka. Zajímavostí je, že kniha je psaná dvojím písmem. Velký text je určen malým čtenářům a malý text rodičům.
           - Zkusím číst sám - (1. třída) - první samostatné krůčky začínajících čtenářů.Jednoduché a vtipné příběhy s velkým množstvím ilustrací.
           - Šikovný čtenář (2. třída)
INFO PRO MARODY:
M- DRUHÝ DÍL STR . 35
ČJ - PRACOVNÍ SEŠIT STR .41
PÍSANKA STR. VELKÉ Č
AJ - HELLO, WHAT IS YOUR NAME? MY NAME IS....HOW ARE YOU? I´M HAPPY,....., SLOVNÍ ZÁSOBA ZVÍŘATA, SLOVNÍ ZÁSOBA LIDSKÉ TĚLO, I LIKE.... I DON´T LIKE..... OVOCE ZELENINA, POTRAVINY, VELIKONOCE, JARO

16.4.
ČJ - ČTENÍ 10 MINUT NAHLAS , STR. 41 DOKONČIT BÁNIČKU NÁŠ KAREL, PÍSANKA DOPSAT STR. S VELKÝM Č
M -
PRV -  Nauč se názvy dnů, měsíců a ročních období. Zapamatuj si datum svých narozenin a svátku.