Vítejte na stránkách naší školy !

Základní certifikát společnosti Scio

Informace o ochraně osobních údajů (GDPR)

Příměstské tábory OB Zvole v měsíci červenci - LETÁK.

Aktuální nabídka KC Čtyřlístek - VÝTVARNÝ WORKSHOP 21. 6., JAZYKOVÉ KURZY 2020-2021, KROUŽKY 2020-2021.

Milí keramici, kdo má zájem vyrobit si doma "cochcárnu" - hlína je stále k dispozici před školou. SUCHÉ výrobky vypaluji každý druhý den. Kdo si chce své výrobky NABARVIT, může tak učinit po telefonické dohodě (605714994) každý den od 12.00 hodin. Ať se Vám daří! Lenka N.

Seznam žáků přijatých k plnění povinné školní docházky od 1. 9. 2020 ZDE. Těšíme se na vás, prvňáčci!

Zápis do ZUŠ Harmony Dolní Břežany - přijímací talentové zkoušky.

Předáváme informace k letnímu sportovnímu táboru - LETÁK, ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Provoz školy do konce školního roku 2019/2020 - FAQ - Často kladené dotazy

Kritéria k přijetí do školní skupiny od 25. 5. do 30. 6. 2020

Formuláře potřebné k přijetí dítěte do školní skupiny od 25. 5. - Online FORMULÁŘ (odešlete do 18. 5.), ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ (přinese žák 1. den).

Podmínky ke zprovoznění školy dle metodických pokynů MŠMT zde.

S ohledem na USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 15. března 2020 o přijetí krizového opatření pracují všichni zaměstnanci školy v režimu home office. V případě jakýchkoliv žádostí nás kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně jednotlivé vyučující prostřednictvím Edookitu nebo jinou vzájemně dohodnutou formou. Žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření školy zasíláme též elektronickou cestou.

Nové stránky Mateřské školy Zvole - http://www.mszvole.cz

Nové stránky školní jídelny - https://www.jidelnazvole.cz

Fotečka

Sponzoři

Děkujeme všem dárcům, kteří se rozhodli pomoci finančním, či hmotným darem. Pomáhají nám vylepšit prostředí pro děti a zkvalitnit vybavení školy učebními pomůckami. Velmi si Vaší přízně vážíme!