Uveďte prosím e-mailovou adresu, zaregistrovanou s vaším uživatelským účtem. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.

Aktuality

Zápis do 1. ročníku ZŠ Zvole proběhne v termínu 22. - 29. 4. 2020.

S ohledem na USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 15. března 2020 o přijetí krizového opatření pracují všichni zaměstnanci školy v režimu home office. V případě jakýchkoliv žádostí nás kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně jednotlivé vyučující prostřednictvím Edookitu nebo jinou vzájemně dohodnutou formou. Žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření školy zasíláme též elektronickou cestou.

Vážení rodiče, ZUŠ Harmony v Dolních Břežanech plánuje od nového školního roku rozšíření kapacity o kurzy uskutečňované ve Zvoli. Nabízí dramatický a výtvarný obor, a to od přípravky (5-7 let) po 1. stupeň (7-12 let). Kurzy budou otevřeny pouze v případě dostatečného zájmu, proto máte-li o navrhované obory zájem, sdělte to prosím do konce prosince na mail   

Centrum ČTYŘLÍSTEK - kurzy na 2. pololetí a příměstský tábor ve Zvoli.

Stěhování ŠKOLNÍHO KLUBU - Školní klub získal nové prostory a od 1.11. 2019 se bude nacházet na nové adrese NA VÝSLUNÍ 229, ZVOLE - vchod z ulice Příčná.

Nové stránky Mateřské školy Zvole - http://www.mszvole.cz

Nové stránky školní jídelny - https://www.jidelnazvole.cz 

ŠKOLNÍ PSYCHOLOŽKA - sdílená konzultantka - KONTAKT: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fotečka

Sponzoři

Děkujeme všem dárcům, kteří se rozhodli pomoci finančním, či hmotným darem. Pomáhají nám vylepšit prostředí pro děti a zkvalitnit vybavení školy učebními pomůckami. Velmi si Vaší přízně vážíme!

Go to top