AKTUÁLNĚ: 24.6.

Milí rodiče, prosím o zaplacení fotek (nejlépe do úterý 26.6.)

Prosím, aby si děti během pondělí až středy vyklidily skříňky a odnesly vv potřeby.

Tento týden budeme dopisovat pouze písanky a doprocvičujeme matematiku. Vše si pak vyberu k sobě:)

28.6. orientční běh

29. 6. vysvědčení (Pouze 1 vyučovací hodina)

CO KE ČTENÍ?

Nakladatelství Klett - Lili a Vili ve světě říkadel, pohádek a příběhů

Grada - Obrázkové čtení

Komiksy

Albatros - První čtení

Thovt - První kroky ke čtení  - www. thovtknihy.net

Thovt - Svět ukrytý v abecedě - (Předškoláci , 1. třída)

- Zkusíme číst spolu ( 1. třída) - Knihy této edice jsou určeny pro společné čtení rodiče a dítěte. Jsou výborným pomocníkem při prvních čtenářských pokusech vašeho drobečka. Zajímavostí je, že kniha je psaná dvojím písmem. Velký text je určen malým čtenářům a malý text rodičům.

- Zkusím číst sám - (1. třída) - první samostatné krůčky začínajících čtenářů.Jednoduché a vtipné příběhy s velkým množstvím ilustrací.

- Šikovný čtenář (2. třída)

INFO PRO MARODY